Tajemnica popularności zapachów FM

Perfumy FM to wysokiej jakości produkt, o bardzo zbliżonej nucie zapachowej do popularnych perfum dostępnych w perfumeriach. Często zapachy FM są niemal że identyczne - nie do odróżnienia.

To co odróżnia zapachy FM od innych marek perfum to przede wszystkim Cena (damskie 30 ml 20% ekstraktu - 32* zł, męskie 50 ml 16% ekstraktu- 32* zł). Czyli jak na markowe perfumy o tak dużym zaperfumowaniu to bardzo tanio...

UWAGA: Kupując jakiekolwiek "perfumy" sprawdzaj procent zawartości ekstraktu. 16 i 20% w przypadku zapachów FM to naprawdę dużo. Przeważnie to co możemy dostać w sklepie na promocjach to wody toaletowe, wody kolońskie itd. Mające znacznie mniej ekstraktu niż perfumy FM, tym samym zapach takich "perfum" bardzo szybko wietrzeje.

Dlaczego tak tanio?

Utrzymanie takiej właśnie ceny produktu jest możliwe dzięki kilku czynnikom:

  • ujednolicenie opakowań,
  • brak drogich kampani reklamowych,
  • współpraca ze światowym liderem perfumeryjnym,
  • pominięcie pośredników (hurtowni itd)).

Nie daj sobą manipulować

Nie daj sobą manipulować - wybierz to co naprawdę Ci się podoba.

Ludzie kupują takie, a nie inne perfumy z różnych względów, przeważnie jednak ich wybór jest kierowany marką, opakowaniem, reklamą czy też poleceniem przez kogoś znajomego... Wybór taki jednak nie wychodzi z własnego wnętrza, z tego co naprawdę nam się podoba.

Oryginalny katalog FM, to coś całkowicie odmiennego w stosunku do tego co można spotkać w perfumeriach. Katalog ten nie mami wzroku finezyjnymi opakowaniami - opakowania są przeważnie takie same. Zapachy są natomist posegregowane ze względu na rodzaje zapachów. Są zapachy: kwiatowe, szyprowe, cytrusowe, orientalne, drzewne itd.

Ten kto naprawdę zna się na zapachach wie że właśnie od tego powinien zależeć wybór jeśli ma być on prawdziwy (marka nie ma żadnego znaczenia).

Tak przyglądając się temu co ludzie wybierają, często właśnie obserwuje w przypadku zamawiania kilku zapachów nieświadomy wybór perfum jednego rodzaju. Tak jakby nazwa, nie miała żadnego znaczenia... - bo tak właśnie jest.

Przeglądając więc próbki zapachów, nie radzę sugerować się tym do jakiej nuty zapachowej jest zbliżony zapach. Więcej zaś uwagi sugeruję zwrócić na katalog FM i rodziny zapachów - bo to w nich kryje się natura perfum.

Aktywni konsultanci FM w Krakowie:

Pozostałe w Krakowie:

Linki:

Coś dla Kobiet:

Złota Myśl:

    W praktyce rzecz biorąc wystarczy, że zamówisz 6 lub 9 sztuk perfum, by kwota wydana (6*9,6=57,6 , 9*9,6=86,4) na dołączenie do klubu Ci się z nadwyżką zwróciła.